#1 2008-11-29 14:40:53

Mr. Twister

New user

Punktów :   

Podanie

1. Od c2 czyli chyba już 7 lat (teraz była dość długa przerwa, ale tego si nie zapomina)
2. 15 lat
3. Tank, summoner, supporty, ale nie bish ee se czy prophet, fighterzy
4. Mężczyzna
5. Jestem dość aktywnym, lecz jak większość mam także życie towarzyskie i szkołę...
6. Klan SangReal który rpzechodził różne metamorfozy an różnych serverach, klan z ally sexperiance na servie GoF (najlepsze ally, byłem w klanie, który założył to ally. Niestety nazwy nie pamiętam), wiele różnych klanów na wielu high rate (przygody na jedną noc ).
7. Nie szukam klanu, który będzie "wymiatał", ale klanu, który będzie dobrze zgrany z miłą atmosferą. Czym ja was mogę tutaj przekonać?... Ze mną nudzić się nie będziecie No i chętnie chodzę na ustawki i Raidki
Postaci aktualnie na serverze nie mam, bo nie wiem co zrobić (grałem wszystkim i wszystko lubię, bo każda profesja ma w sobie coś rpzyciągającego). Moją postać w miarę dostosuję pod klan.

I najważniejsze:
Płacz OFF
Mózg ON

Poprawka do pkt. 5:
Jestem bardzo aktywnym graczem, lecz gram także w cs'a więc będę musiał się czasami urywać (mixy), ale to tylko an 15 minut. Jedyny dzień, w którym nie będę mógł za bardzo grać to wtorek (do 19 szkoły, potem lekcje, kolacja i wychodzi 22-23). We wszystkie inne dni gotów jestem duuuuuużo grać


Słuchawki mam i Venta też!


Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Mr. Twister (2008-12-01 17:11:33)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.air.pun.pl www.rpgx.pun.pl www.shamanword.pun.pl www.iceheart.pun.pl www.h2osok.pun.pl